Пж сросно!!!даю 30 балов Сталеві сани масой 4 кг рівномірно переміщують по льоду, прикладаючи

силу 3,5 Н. Яка маса саней?g =10 Н/кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабаев Айдар.

Відповідь:

Відповідно до другого закону Ньютона, сила, що діє на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення:

F = ma,

де F - сила, m - маса тіла, a - прискорення.

У цій задачі тіло рухається з рівномірною швидкістю, отже, прискорення рівне нулю:

a = 0.

Отже, з рівняння F = ma ми можемо знайти масу саней:

m = F / a = 3.5 Н / 0 = не визначено.

Таким чином, маса саней не може бути визначена, оскільки зі складу задачі не відомо жодного параметру, що дозволяє розрахувати масу.