Чому дорівнює опір провідника, який перебуває під напругою 100В, якщо за 5хв через його переріз

пройшов заряд 6Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Відповідь:

5кОм

Пояснення:

I=q/t=6/5*60=0.02

AR=U/I=100/0.02=5 000 Ом= 5кОм