Чому дорівнює опір провідника, який перебуває під напругою 100В, якщо за 5хв через його переріз

пройшов заряд 6Кл?Даю 60балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Явкин Андрей.

Ответ:

5000 Ом

Объяснение:

Дано:

V = 100 В
Q = 6 кулон

t = 5 хв = 300 с

Знайти:

R-?

Розв'язок:

R = V/I

I = Q/t

R = V/(Q/t) = (Vt)/Q

R = (100 В * 300 с) / 6 кулон = 5000 Ом