Лампа розрахована на напругу 6 В, підключена до джерела постійної напруги 18 В послідовно з

реостатом. Лампа горить нормальним розжаренням. Опір реостата 6 Ом. Яка сила струму в колі? Накреслити схему електричного кола з необхідними приладами та зазначити їх полярність.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Виолетта.
6 В - 18 В = буде чи 0 чи 37, якщо 37 то
6 Ом + 37/2 : Опір = 6 Ом + 13/2 Оп = а там вде сам порахуй
0 1