При збільшенні абсолютної температури ідеального газу в 2 рази тиск збільшився на 25%. Як при цьому

змінився об'єм?​ дано і рішення

Ответы на вопрос

Отвечает Мисаханова Арайлым.

Ответ:

Увеличился в 1,6 раз

Объяснение:

T2=2*T1    p2=1.25*p1    V2/V1=?

===

p1*V1/T1=1.25*p1*V2/(2*T1)

V2/V1=2/1.25=1.6

======================