На якій глибині тиск у мастилі становить 18 кПа? Срочо!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Алина.

Відповідь:

h = 2,04 м
відмітьте як найкращий розв'зок, якщо було корисно :)

Пояснення:

Дано:
ρ мастила = 900 кг/м^3
p = 18 кПа = 18.000 Па
g=9,8 Н/кг
h - ?

Розв'язання

тиск рідин вираховується за формулою p=ρgh, звідси h= p/ρg

h = 18.000 Па / 900 кг/м^3 * 9,8 Н/кг = 18.000/8820  = 2,04 м