СРОЧНО !!!!!Знайдіть силу струму в стальному провіднику діаметром 1,5 мм, довжиною 20 м, якщо

напруга становить 12 в. а) 6,4 6) 4,7 в) 8,8 г) 9,2

Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Для знаходження сили струму використаємо закон Ома:

I = V/R,

де I - сила струму, V - напруга, R - опір.

Опір провідника можна знайти за допомогою формули:

R = ρL/A, де ρ - специфічний опір матеріалу провідника, L - довжина провідника, A - площа перерізу провідника.

Значення специфічного опору сталі зазвичай дорівнює близько 1.7 × 10^(-8) Ом·м. Площу перерізу провідника можна знайти за формулою для площі кола:

A = πr^2, де r - радіус провідника.

Тоді

A = π(1.5/2 × 10^(-3))^2 ≈ 1.767 × 10^(-6) м^2.

Тепер можемо знайти опір провідника:

R = ρL/A = (1.7 × 10^(-8) Ом·м) × (20 м) / (1.767 × 10^(-6) м^2) ≈ 0.192 Ом.

Застосовуючи закон Ома, отримуємо:

I = V/R = 12 В / 0.192 Ом ≈ 62.5 А.

Таким чином, сила струму в стальному провіднику діаметром 1,5 мм, довжиною 20 м, якщо напруга становить 12 В, дорівнює близько 62.5 А. Вариант а)