Провідник опором 8 Ом під'єднали до мережі з напругою 40 В. За який час через поперечний переріз

провідника пройде 4,8 · 10^21 електронів? Срочноооооооо помогите!!!!!! Даю 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Кристина.

Відповідь:

153,6c

Пояснення:

В умові задачі підсказка: сила струму - це фізична величина, що чисельно дорівнює заряду, який проходить через поперечний переріз провідника за одиницю часу.

З огляду на це, I =\frac{q}{t}. Також відомо, що q = eN, де e - елементарний заряд, N - кількість.

За законом Ома для ділянки кола: I = \frac{U}{R} = \frac{40}{8} = 5 A

I = \frac{eN}{t} = > t = \frac{eN}{I} = \frac{1,6 * 10^{-19}*4,8*10^{21} }{5} = \frac{768}{5} = 153,6 c