Провідник опором 20 підключили до мережі з напругою 80 В скільки електронів протягом 5 хвилин

пройде через поперечний переріз провідника

Ответы на вопрос

Отвечает Касимова Эльвина.

Відповідь:

1200 Кл

Пояснення:

За законом Ома:

I=V/R

Формула для знаходження сили струму:

I=ρ/t

V/R=ρ/t → ρ=V*t/R=80*300/20=1200 Кл