Газ, тиск якого 2 атм змінює об'єм від 12 літрів до 22 літрів. Знайти виконану газом роботу. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алевтина.

Ответ:648,32 Дж

Объяснение:

V1 = 12 л

V2 = 22 л

p = 2,026×10⁶ Па

A = ?

Переводим в систему Си

V1 = 1,2 m⁵

V = 2,2 m⁵

p = 2026×10³

A = ?

Решаем через метод Данила Капучино

Формула A=p(V2-V1)

Подставляем:

А = 2026×10³÷(2,2×5⁵-1,2×5⁵)= 648,32Дж

Не благодари за ответ, преподаю физику уже 26 лет