Як зміниться сила кулонівської взаємодії, якщо ... А) величина одного із зарядів збільшиться в 2

рази; Б) величина одного із зарядів збільшиться в 3 рази, а другого зменшиться в 9 разів; В) відстань між зарядами збільшиться в 6 разів; Г) величина одного із зарядів збільшиться в 4 рази, а відстань між ними зменшиться в 2 рази Срочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Кирилл.

Ответ:

а) сила збільшиться в два рази

б)сила першого збільшиться в 3 рази,а другого зменшиться в 6 разів

в)відстань зменшиться в 36 разів

г) F= k*q1*q2/r^2= 4/ 1/2^2 = в 16 разів збільшиться

Объяснение: