Срочно помогите!!! Вирушивши у похід, група школярів 8,5 год. йшла пішки зі швидкістю 4,2 км/год і

9,2 год пливла по річці на плоту зі швидкістю 3,5 км/год. Який шлях, по суші чи по річці, вона подолала більший і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Копжасар Дарига.

Ответ:

1)8,5×4,2=35,7(км) пройшли школяри пішки

2)9,2×3,5=32,2(км) пропливли школярі по річці

3)35,7-32,2=на 3,5(км) більше пройшли школярі пішки чим пропливли на плоту