резистори опори якіх 7 і 8 Ом з'єднані послідовно і підключені до джерела постійної напруги 90В

знайти силу струму в електрчному колі відповідь записати одиницею виміру. СРОЧНО!! дам 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Харламова Саша.

Ответ:

Дано:

Резистори з'єднані послідовно.

R1=7 Ом;

R2=8 Ом;

U=90 B.

Знайти І.

Рішення.

Так як резистори з'єднані послідовно, то загальний опір кола, буде рівний:

R=R1+R2=7+8=15 Ом.

Тоді струм в електричному колі, буде рівний:

І=U/R=90/15=6 A.

Відповідь: сила струму в електричному колі дорівнює 6 А.

Объяснение: