Определи какой массы нефть сгорела, если при этом выделилось 22мДж энергии. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Mikashov Daniil.

Ответ:

0,5 кг.

Объяснение:

Дано:

Q- 22 МДж= 22*10^6 Дж

q- 44, 4 * 10^7 Дж/кг

Найти:

m-?

Решение:

Q= m*q

m=Q/q

m=22*10^6 Дж/ 44, 4 * 10^7 Дж/кг

m=0,5 кг

Отвечает Duysenbaev Islam.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

Q - 22 МДж = 22 * 10^6 Дж (енергія, яка виділилась під час згоряння)

q - 44,4 * 10^7 Дж/кг (енергія згорання нафти)

Треба знайти:

m - маса нефті, яка згоріла

Рішення:

Маса нафти може бути знайдена за формулою: m = Q / q

Підставляємо відповідні значення:

m = 22 * 10^6 Дж / (44,4 * 10^7 Дж/кг)

Здійснюємо обчислення:

m = 0,5 кг

Отже, маса нефті, яка згоріла і виділила 22 МДж енергії при енергії згорання нафти 44,4 МДж/кг, дорівнює 0,5 к