Визначте виштовхувальну силу, що діє на повністю занурене в море тіло об'ємом 0,05м3


Ответы на вопрос

Отвечает Жеребило Андрей.

Ответ:Для визначення виштовхувальної сили необхідно знати густину рідини, в якій знаходиться тіло. Припустимо, що це морська вода з густиною 1025 кг/м³.

Тоді виштовхувальна сила, що діє на тіло, дорівнює вазі води, яку воно витісняє при зануренні. Закон Архімеда стверджує, що ця сила дорівнює вазі рідини, об'єм якої дорівнює об'єму тіла, що занурюється.

Отже, виштовхувальна сила F буде:

F = m*g,

де m - маса води, яку витісняє тіло, а g - прискорення вільного падіння.

Об'єм води, який витісняє тіло, дорівнює його власному об'єму V, тобто V = 0,05 м³.

Маса води, яку витісняє тіло, дорівнює:

m = ρ * V = 1025 кг/м³ * 0,05 м³ = 51,25 кг.

Тоді виштовхувальна сила F дорівнює:

F = m*g = 51,25 кг * 9,81 м/c² = 502,3 Н.

Отже, виштовхувальна сила, що діє на тіло, дорівнює 502,3 Н.

Объяснение:надіюсь я правильно зрозумів

-