Трамвай масою 12 т, рушає з місця з прискоренням 1 м/с2. Визначте коефіціент тертя, якщо сила тяги

дорівнює 16 кН.​

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Відповідь:

Підставляємо необхідні значення

Fтертя=16000-12000*1=4000Н

Тепер може знайти коефіціент сили тертя

4000=μ*12000*9,8

μ=4000/(12000*9,8)

μ=0,034

Отже коефіціет тертя між трамваєм і поверхеною дороги при цих умовах становить приблизно 0,034

Пояснення: