Деяке тіло має вагу в повітрі 380Н об'єм 0,045м3 плаває це тіло у воді чи тоне. Розв‘язати з

умовою та самим розв‘язанням

Ответы на вопрос

Отвечает Мусатов Александр.

Ответ: ПЛАВАЄ

Р = 380н

V = 0,045м³

m = P/g = 380/10 = 38кг

Тіло тоне коли Fa < F тяж, перевіряєм

Fарх = ρgv = 1000 * 10 * 0,045 = 450н

F тяж = 380н

Тіло Плаває коли Fa > F тяж, перевіряєм

Тобто тіло ПЛАВАЄ

Объяснение:

Лучший ответ пж

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:ПЛАВАЄ

Объяснение:

Ландиши Ландиши их подарил мне ти