СРОЧНО НАДО! втомобіль починає рух по горизонтальному шосе і за перші 3 секунди проходить відстань

18 метрів. Знайдіть силу тяги автомобіля, якщо його маса 2,4 тони а коефіцієнт опору руху 0,05. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовская Полина.

Відповідь:

Дано:

відстань яку проходить автомобіль=18м

Час за який проходить відстань(t)=3c

маса(m)автомобіля=2,4тони або 2400кг.

Знайти:

Силу тяги автомобіля(F - ?)

Розв'язання:

1.Знайдемо прискорення автомобіля за формулою: прискорення = відстань / час

a = 18 м / 3 с = 6 м/с^2

2.Знайдемо опір руху автомобіля за формулою: F_opir = коефіцієнт_опору * маса_автомобіля * прискорення

F_opir = 0,05 * 2400 кг * 6 м/с^2 = 720 Н

3.Застосуємо другий закон Ньютона, враховуючи опір руху: F = m * a + F_opir, де m - маса автомобіля, a - прискорення, F_opir - опір руху

F = 2400 кг * 6 м/с^2 + 720 Н = 14400 Н + 720 Н = 15120 Н

Відповідь:15120 Н

Пояснення: