Три лампи опорами 5 Ом, 15 Ом і 20 Ом з'єднані послідовно. Напруга на третій лампі 75 В. Яка силу

струму на кожній лампі, загальна сила струму в колі, напруга на кожній лампі, загальна напруга на ділянці кола, загальний опір з'єднання

Ответы на вопрос

Отвечает Куракулов Никита.

Ответ:

Дано:

Лампи з'єднані послідовно:

R1=5 Ом;

R2=15 Ом;

R3=20 Ом;

U3=75 B;

Знайти І, І1, І2, І3, U1, U2, U3, U, R.

Рішення.

Знаходимо струм, який проходить через третю лампу:

І3=U3/R3=75/20=3,75 A;

Так як лампи з'єднані послідовно, то струми в усіх лампах однакові, і рівні загальному струму у колі:

І3=І1=І2=І.

Тоді:

U1=I1*R1=3,75*5=18,75 B;

U2=I2*R2=3,75*15=56,25 B.

U=U1+U2+U3=18,75+56,25+75=150 B.

R=R1+R2+R3=5+15+20=40 Ом.

Объяснение: