Срочно даю 50 балов Знайдіть який тиск спричиняє комар із силою 0,001 Н, якщо площа перерізу його

носика становить 0,002 мм2.

Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

P = F/A,

P - тиск, F - сила, яку спричиняє комар, A - площа перерізу його носика.

Перетворимо площу з мм^2 в м^2:

A = 0,002 мм^2 = 0,002 * 10^-6 м^2 = 2 * 10^-9 м^2

P = 0,001 Н / (2 * 10^-9 м^2) ≈ 500 Па

Дано підстав сам.