2 Дитячий електромобіль потужністю 3 кВт рухається з швидкістю 5,4 км/год. Визначити силу тяги

автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Omarbek Ersin.

Відповідь:

Щоб визначити силу тяги електромобіля, ми можемо скористатися формулою:

F = P/v

де F - сила тяги, P - потужність, v - швидкість.

Спочатку переведемо швидкість у одиниці СІ:

5,4 км/год = 1,5 м/с (бо 1 км/год = 1000 м / 3600 с = 1/3.6 м/с)

Тоді:

F = 3000 Вт / 1,5 м/с = 2000 Н

Отже, сила тяги електромобіля становить 2000 Н.