На якій висоті потенціальна енергія птаха масою. 400 г дорівнює 80 Дж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чувакорзина Влада.
Дано:
m=400г=0,4кг
Еп=80Дж
Знайти:
h-?
Еп=mgh→h=Eп/(gm)=80/(10*0,4)=20м