Який струм проходить через провідник, якщо його опір 12 к Ом і напруга в колі 120 В?


Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

Дано:

R=12 кОм=12*10^3 Ом;

U=120 B.

Знайти І.

І=U/R=120/12*10^3=0,01 A=10*10^-3 A=10 мА.

Объяснение:

Отвечает Юсупова Алёнка.
Відповідь на фото , дякую)