6. Чому дорівнює маса м'яча, який летить зі швидкістю 25M / c а його кінетична енергія становить

125 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубкова Яна.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

Ек=125Дж

V=25м/с

Знайти:

m-?

Розв'язання:

Ек=mv²/2

m = 2*Ек/v²

m=2*125/25²=0,4кг