6. Експеримент показав, що на тло об'ємом 40000 см діє виштовхувальна сила 316Н Обчисліть густину

рідини, в яку повністю занурене тіло. (2 бал)БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Бедухов Владислав.

Відповідь:

Дано:

V=40.000,Fb=316H,d=10H/кг,Sp-?

Fb=Sp×d×V

Sp=Fb/d×V

Sp=316/10×0.04=790кг/ м3