Визначте масу вантажу якщо сила що діє на лівий кінець важеля = 30Н!!! 15 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Стаева Ирка.

Ответ:

Для визначення маси вантажу потрібно знати інші параметри системи, такі як довжина важеля та розміщення вантажу.

Допустимо, що важіль має довжину 1 метр, а вантаж розміщений на відстані 0,3 м від правого кінця важеля. Тоді можна скористатися формулою рівноваги моментів:

F1 * d1 = F2 * d2,

де F1 - сила, яка діє на лівий кінець важеля (30 Н), d1 - відстань від цієї сили до точки опори (0,7 м), F2 - сила, що діє від вантажу, d2 - відстань від цієї сили до точки опори (0,3 м).

Отже, F2 = F1 * d1 / d2 = 30 Н * 0,7 м / 0,3 м = 70 Н.

Тепер можна визначити масу вантажу за формулою m = F2 / g, де g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с²):

m = 70 Н / 9,81 м/с² ≈ 7,14 кг.

Отже, маса вантажу становить близько 7,14 кг.

Отвечает Трофимова Екатерина.

Ответ:

9 кг

Объяснение:

30/х = 2/6

х= 30*6/2 = 90

90/10 = 9

Сподіваюсь правильно. Постав будь ласка найкращу відповідь)