4. Палета з вантажем загальною масою 250 кг має площу опори 1.44 м². Визначте тиск, що створюється

палетою на підлогу автомобіля !!!,!Срочно пппжжж!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеремета Альона.

Ответ:

Объяснение:

m = 250 кг

S =  1.44 м²

P = ?

P = m*g / S = 250*9.8 / 1.44 == 1.7 кило Паскалей