6. Яка виштовхувальна сила діє на скляне тіло, масою 750 г, що повністю занурене у олію. Густина

олії складає 900 кг/м3, густина скла 2500 кг/м3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ашкенова Дарига.

Ответ-4,8 Н

Объяснение: F виштовхувальне = F архімеда - F тяжіння

F тяжіння = mg = 0,75 кг * 10н/кг = 7,5 н

F архімеда = ρ олії * g * V скла = 900 кг/м³ * 10 Н/кг * 0,0003 м³= 2,7 Н

F виштовхувальне = F архімеда - F тяжіння = 2,7 Н - 7,5 Н = -4,8 Н - тіло тоне

Відповідь: -4,8 Н - тіло тоне.