Фізичне тіло падає з висоти 50м. Яка його швидкість на висоті 10 м над поверхнею моря? Будь

ласка, напишіть Дано, формули та розв'зання

Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.

Ответ:

Відповідь на прикріпленому файлі


Отвечает Заблоцкая Алина.

Ответ:

Дано:

Висота, з якої падає тіло (h1) = 50 м

Висота, на якій ми хочемо знати швидкість (h2) = 10 м

Прискорення вільного падіння (g) = 9.8 м/с² (приблизне значення на поверхні Землі)

Формули:

Формула для визначення швидкості при падінні зі змінною висотою:

v² = u² + 2as

де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість (у нас 0, оскільки тіло починає падати з покою), a - прискорення, s - переміщення

Формула для визначення часу падіння:

h = ut + (1/2)gt²

де h - висота, t - час, g - прискорення

Формула для визначення швидкості при падінні:

v = u + gt

Розв'язання:

Знайдемо час падіння з висоти 50 м:

50 = 0t + (1/2) * 9.8 * t²

50 = 4.9t²

t² = 50 / 4.9

t ≈ √(10.204)

t ≈ 3.19 с

Використовуємо отриманий час для знаходження швидкості на висоті 10 м:

v = 0 + 9.8 * 3.19

v ≈ 31.262 м/с

Отже, швидкість тіла на висоті 10 м над поверхнею моря буде приблизно 31.262 м/с.

Объяснение:

5 поставь плиз