Паралельно в електричне коло ввімкнені дві однакові лампи з опором по 12 Ом. Який струм протікає в

загальній ділянці кола і в кожній лампі, якщо напруга, прикладена до кола, 12 B?

Ответы на вопрос

Отвечает Huxley Arka.

Ответ: 2А; 1А

Объяснение:

Дано:

U=12В

R1=R2=12 Ом

----------------

I-?; I1=?; I2-?

Общее сопротивление цепи равно:

R=R1*R2/(R1+R2)=12*12/(12+12)=6 Ом

Ток в цепи находим по теореме Пифагора:

I=U/R=12/6=2А

I1=I2=U/R1=12/12=1А