Середнє арифматичне чисел 8.12 та 9.5 дорівнює... Прописати рішення.


Ответы на вопрос

Отвечает Петрунин Сергей.

Відповідь:

8,81

Покрокове пояснення:

Щоб знайти середнє арифметичне двох чисел, потрібно спершу їх додати, а потім поділити суму на кількість чисел.

Отже:

(8,12+9,5)÷2=17,62÷2=8,81

Отвечает Гребенюк Алёна.

Ответ:

8,81

Пошаговое объяснение:

Сумму данных чисел поделим на их количество:

(8,12 + 9,5) : 2 = 17.62 : 2 = 8,81.