СРОЧНО!Наповнений водою канал шириною 15м і глибиною 6м перегороджено греблею.З якою силою вода

тисне на гребло?Чому біля основи товщина греблі більша,ніж у верхній частині?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Дина.

Ответ:

5,4*10⁶ H

Объяснение:

a=15 м;

h=6 м;

F  ?    F=p*S=p*g*h*a*h=1000*10*6*15*6=5,4*10⁶ H