м'яч масою 500 г який перебуває у стані спокою під час удару тривалістю 0,02 надали швидкість 20м/с

знайдіть середню силу удару​

Ответы на вопрос

Отвечает Еркинкызы Коркем.

Відповідь:

Дано:

m = 500 г = 0.5 кг

Δt = 0.02 с

v = 20 м/с

v0 = 0

-------------------

F - ?

FΔt = Δp = mΔv

F = mΔv / Δt

F = 0.5 * 20 - 0 / 0.02 = 500 Н

Відповідь: 500Н