пасажирський літак летить на висоті 8 км зі швидкістю 720 км/год маса літака 100тон Знайти повну

механічну енергію. Дуже треба допоможітььь​

Ответы на вопрос

Отвечает Горшков Иван.
Дано:
h=8км=8000м
v=720км/год=200м/с
m=100т=100000кг
g=10
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=100000*200²/2=2 000 000 000Дж=2ГДж
Еп=mgh=100000*10*8000=8 000 000 000Дж=8ГДж
Е=2ГДж+8ГДж=10ГДж