Даю 50 баллов За 8 хв в електричному чайнику нагріли 800г води від 20°С до кипіння. Сила струму в

мережі 5А, а опір спіралі електрочайника - 70 Ом. Визнач ККД електрочайника. С объяснением

Ответы на вопрос

Отвечает Касимов Ансар.

Ответ:

Дано:

t=8 хв=8*60=480 сек;

mв=800 г=0,8 кг;

t1=20°C;

t2=100°C;

І=5 А;

R=70 Ом.

Знайти n.

Рішення.

n=Aкор/Qповн; Акор=Св*mв*(t2-t1); Qповн=(І^2)*R*t, де Акор-корисна робота, яку виконує спіраль електрочайнику; Св=4200 Дж/кг*°С-питома теплоємність води; Qповн-кількість теплоти, яка виділяється у спіралі. Тоді:

n=Св*mв*(t2-t1)/(I^2)*R*t=4200*0,8*(100-20)/(5^2)*110*480=268,8*10^3/1320*10^3=0,203=20,3%.

Объяснение: