помогите пж дам 50 балов Фізика 7 клас швидкістю 36 кілометрів на годину потужність двигуна 200 квт

знайди тяг авто​

Ответы на вопрос

Отвечает Борей Ульяна.
Дано:
v=36км/год=10м/с
N=200кВт=200000Вт
Найти:
F-?
F=N/v=200000/10=20000Н