Яка швидкість тіла в момент падіння на землю, якщо його кинули з висоти 80 м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Акутина Кристина.

Ответ:

h=720 м t=? v=?

====

h=g*t²/2 ⇒ t=√(2*h/g)=√(2*80/10)=4м/с

h=v²/(2*g) ⇒ v=√(2*g*h)=√(2*10*80)=40 м/с

Отвечает Грудинский Влад.
Дано:
h=80м
g=10Н/кг
Знайти:
v-?
v = √(2*g*h)=√(2*10*80)=40м/с