СРОЧНО ПОСТПАЛЮ 5 ЗВЕЗД 4. Знайди число:a) 25% якого дорівнюють 24; б) 10% якого дорівнюють 53;в)

9% якого дорівнюють 36. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти число за його відсотком, потрібно відсоток перетворити у десятковий дріб, а потім число поділити на цей десятковий дріб.

1) 25% = 0,25;  24 : 0,25 = 96

2) 10% = 0,1;     53 : 0,1 = 530

3) 9% = 0,09;   36 ÷0,09=400

Отвечает Сеитов Ринат.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Невідоме число-х,тоді:

а) х=24*100/25=96.

б) х=53*100/10=530.

в) х= 36*100/9=400.