Визначити тиск на глибині 0,7 км. (розписати формулу та розрахунки (1б.))​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Тёма.

p=ρgh
p= 1000*10*0.7=7000 Па або р=1000*9,8*0,7=6860 Па