4.Яку роботу виконав робітник, якщо прикладаючи силу 200 Н він витягнув мотузку на 10м?


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Евгения.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі треба знати формулу роботи:

W = F * d

де W - робота, яку виконує робітник, F - сила, яку він прикладає, d - відстань, на яку він перемістив об'єкт (у цьому випадку - мотузку).

Таким чином,

W = 200 * 10 = 2000 Дж

Отже, робітник виконав роботу в 2000 Дж, перемістивши мотузку на 10 метрів за допомогою сили 200 Н. Більше інформації про його роботу не вказано в тексті задачі. Вказати точну роботу без знання додаткових даних важко.