Ліс, луки і рілля займають 300 га. Площа лісу складає 20% , що становить 0,3 площі ріллі. Решту

займають луки. Скільки гектарів займають луки? допоможіть!!;(​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Даник.

Позначимо площі різних типів землі:

Площа лісу: L

Площа луків: M

Площа риль: R

Ми знаємо, що ліс, луки і рілля разом займають 300 гектарів:

L + M + R = 300

Також нам дано, що площа лісу становить 20% від загальної площі:

L = 0,2 * 300 = 60 гектарів

І що площа лісу становить 0,3 площі риль:

L = 0,3 * R

Ми можемо використовувати друге рівняння, щоб знайти площу риль:

0,3 * R = 60

R = 60 / 0,3

R = 200 гектарів

Тепер ми можемо знайти площу луків, віднімаючи площі лісу та рилля від загальної площі:

M = 300 - L - R

M = 300 - 60 - 200

M = 40 гектарів

Отже, луки займають 40 гектарів.