ліс,луки і рілля займають 300 гектарів.Площа лісу становить 20% а рілля 2\3 усієї площі ,решту

займають луки.Скільки гектарів займають луки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудайбергенова Жулдыз.
300/100*20=60 ліс
300/3*2=200 рілля
300-(200+60)=40 гектар займають луки