За який час електрична праска виділить кількість теплоти 800 Дж, якщо сила струму у спіралі 3 А, а

напруга в мережі 220 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчук Софья.
Дано:
Q=800Дж
І=3А
U=220B
Знайти:
t-?
Можна використати закон Джоуля-Ленца, який говорить, що кількість теплоти Q, яка виділяється в провіднику з опором R під час проходження через нього струму I протягом часу t, обчислюється за формулою:
Q=I^2*R*t
I - сила струму
R - опір провідника
t - час
Q - кількість теплоти
R=U/I=220/3≈73,33Oм
Q = I^2 * R * t
800Дж=(3 А)^2*73.3Ом*t
t≈1,2с

Отвечает Щукин Никита.

Дано: Q=800 Дж; U=220 B; I= 3A; t - ?

Работа тока A=UIt; A=Q;

t=A/(UI)=800/(220*3)=1,(21) c=1,2 c.