Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 300 А на катоді виділилося 2,7 кг алюмінію?


Ответы на вопрос

Отвечает Беспелюхина Софья.
Дано:
І=300А
m=2,7кг
k=0,09мг=0,09*10-⁶кг
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=2,7/(0,09*10-⁶*300)=100000с