Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 300 А на катоді виділилося 1,2 кг алюмінію?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Кирилл.
Дано:
I=300A
m=1,2кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,2/(0,09*10-⁶*300)≈44444,4c