Скільки часу тривав електроліз якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?

можна з умовою​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Даша.
Дано:
І=500А
m=1,8кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,09*10-⁶*500)=40000c