М'яч скочується з пагорбу висотою 3 м. Яку він буде мати швидкість у пiднiжжя?​


Ответы на вопрос

Отвечает Нохрин Фёдор.

Ep = Ek (потенциальная и кинетическая)
m * g * h = \frac{  m * v^2}{2}

9,8 * 3 = (1/2) * v^2

29,4 = (1/2) * v^2

58,8 = v^2

v = 7,67

Отже, м'яч матиме швидкість приблизно 7,67 м/с при досягненні підніжжя пагорба.