Срочно!!!! Скільки часу тривало нікелювання, якщо на виробі осів шар нікелю масою 1,8г? Сила струму

становила 2А

Ответы на вопрос

Отвечает Милюшина Ульяна.

k = 0,304·10⁻⁶ кг/Кл - электрохимический эквивалент никеля

________________

t - ?

По закону электролиза:

m = k·I·t

Отсюда:

t = m / (k·I)

t = 3,6·10⁻³ / (0,304·10⁻⁶·2) ≈ 5 920 с    или  t = 1,64 ч      или  1 час 38 мин

Отвечает Матасова Женя.

Ответ:

Для визначення часу, необхідного для нікелювання, необхідно використовувати закон Фарадея електролізу.

Закон Фарадея говорить, що кількість речовини, що виділяється або осаджується на електроді під час електролізу, пропорційна кількості електричного заряду, що проходить через розчин.

Кількість електричного заряду можна визначити з використанням формули:

Q = I * t

де Q - кількість електричного заряду (колірних), I - сила струму (ампери), t - час (секунди).

Маса осадженого нікелю може бути визначена за формулою:

m = M * n

де m - маса осадженого металу (нікелю), M - молярна маса металу (58,69 г / моль для нікелю), n - кількість молей металу.

Таким чином, можемо скласти систему рівнянь:

Q = I * t

m = M * n

В нашому випадку, маса нікелю, яка осадилася на виробі, становить 1,8 г, а сила струму становить 2 А. Молярна маса нікелю дорівнює 58,69 г / моль.

Треба визначити час t, тому можемо розв'язати систему рівнянь відносно t:

Q = I * t

m = M * n

n = m / M

Q = n * F

Підставляємо значення і розв'язуємо для t:

I * t = (m / M) * F

t = (m / M) * F / I

t = (1,8 г / 58,69 г/моль) * (96500 Кл / моль) / 2 А = 833 секунди

Тому нікелювання тривало близько 833 секунд, або близько 14 хвилин.

Объяснение:

нажми найлучший ответ плиз ))