1. Скільки часу тривало покриття деталі золотом, якщо у процесі електролізу на виробі осів шар

золоту масою 2 г за сили струму 12 А ?

Ответы на вопрос

Отвечает Напреев Станислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

k = 0,680·10⁻⁶ кг/Кл - электрохимический эквивалент золота

m = 2 г = 2·10⁻³ кг

I = 12 А

_____________

t - ?

Из закона Фарадея для электролиза:

m = k·I·t

t = m / (k·I)

t = 2·10⁻³ / (0,680·10⁻⁶·12) ≈ 245 с   или     около 4 мин