Допоможіть будьласка.При якій силі струму проводився електроліз,якщо за 5 хв накатоді виділилося

0,5г хрому

Ответы на вопрос

Отвечает Анушевская Света.

Ответ:

Объяснение: m = k· I ·t - перший закон електролізу;

                       Звідси I = m /k · t

t = 5 хв = 300 с

k (хрому) = 0, 18 · 10⁻⁶ кг/Кл

m = 0,5 г = 0,5 · 10⁻³ кг

I = 0,5 · 10⁻³ кг / 0, 18 · 10⁻⁶ кг/Кл · 300 с =0, 009 · 10⁻⁹ А